Koncert Nahořany

Koncert skupiny WATTICAN PUNK BALLET

Sobota 26. října od 21.00

Wattican Punk Ballet je arménské freak dance punk duo, které tvoří sourozenci Karen a Gaya Arutyunyan, jinak také zakládající členové legendární arménsko-ruské psychedelické kapely Deti Picasso. V jejich hudbě můžete objevit psychedelický rock, punkové a taneční výstřelky a ulítlý pop v kombinaci s divadelními až teatrálními triky. Gaya a Karen zkoušejí, co vydržíte a posouvají stále hranice své tvořivosti a možností hraní ve formátu dua.

a

Syrové rockové riffy se mísí se soulovou naléhavostí a funky disco beaty s kavkazkými vychytávkami násobí energii jejich vystoupení. Karen i Gaya používají ztřeštěné kostýmy a během koncertu stále střídají nástroje (kytary, bicí, klávesy, smyčky a perkuse), takže živé vystoupení je velmi proměnlivé, má stále spád a publikum nemá čas si vydechnout. Během své hudební kariéry Gaya a Karen spolupracovali nebo vystupovali spolu s muzikanty zvučných jmen jako jsou Alex Hacke (Einsturzende Neubauten), Bobby McFerrin, Tony Levin, Nikola Sekulovic (Laibach), Jason Webley, Zdob si Zdub, Schtimm a další. Jako Deti Picasso nebo WPB předskakovali Depeche Mode, Massive Attack, dEUS, Goran Bregovic, The Verve aj. Jejich projekty jsou oceňovány pro svůj vliv na nezávislou arménskou a ruskou rockovou scénu. Jako členové obou kapel vystupovali prakticky po celé Evropě.

a1

Stejný den se v Nahořanech uskuteční také interaktivní stínovo/loutkové představení pro děti a dospělé Tajuplný včelí svět v doprovodu živé hudby. Začátky vystoupení 19:30 a 20:15 v autobuse pod hospodou. Mezinárodní kočovná divadelní společnost putuje po veřejných prostranstvích jižních Čech. Vnitřní prostor autobusu je kavárnou, speciálně upravenou pro divadelní představení. Příběh přibližuje divákům zázraky z tajuplného života včel, koloběhu přírody, umění života a vůbec. Vstupné zdarma.

(zobrazeno 131)

Comments (2)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top