Concerto grande

Mam tu pro vás zase pozvánku na jednu „akci“, ale skoro se vám to stydim poslat. Radši to nečtěte, ale jestli vám zvědavost nedá… já vás varoval!
Concerto grande
pátek 16.11. v sále Na Nové, Volyně 

Tak copak to tu máme? ATLANTIC CABLE! Přivandrovalci čertvíodkud si v Praze nabrnkli basáka z eště zoufalejší (a to je hodně co říct!) kapely Děti deště. Vzniknul z toho tenhle bastard, kterej ani neví, jestli chce bejt bigbít, blues nebo nějaký přiblblý country. Kanadskej brejlatej vidlák u mikrofonu? To už snad ani neni k smíchu, ty vole. Aspoň, že Petr Janda může bejt v klidu. Titul jedinýho rockera ve vesmíru mu hned tak někdo nevezme. Když člověk vidí tyhle upocený zoufalce, tak dost možná ani po smrti.

ANDREA ROTTIN? Co to má jako bejt? Týpek se španělkou? Na to je dneska někdo zvědavej? Řikáte si, že to zas bude něco jako Nedvěd nebo Jahelka, ne? Skoro přesně, akorát tohle je eště vo parník horší, protože tohodle blbce navíc ani nikdo nezná. A ke všemu neumí ani pořádně česky. Dolejc máte video, ale to už si fakt radši pusťte na Barrandově Videostop. Tak marný to je.

ZKOUŠKA SIRÉN. Debilnější názvy už asi došly, co? Na tuhle bandu smradlavejch hipísáckejch vopic radši rovnou zapomeňte. Jo, možná mají kytáry a bubny, jenže to je tak jediný, co to má společnýho s dovopravdickým bigbítem. Na stejným hřišti, kde Kabáti a Billové kopou špici první ligy, se tyhle umaštěný lůzři po zásluze broděj v sestupovejch vodách okresního přeboru.

Eště sem vás od návštěvy týhle „akce“ neodradil? Nebojte, hřebík do rakve je při ruce dycky. Hele:

SARTAKTARAK. Notykrávo! Tak teda sorry, ale tady se musim omluvit těm smradlavejm hipísáckejm vopicím o pár řádek vejš, protože jak je vidět, debilnější název se furt najde. Esenciální důkaz je tahle parta přičmoudlejch trapnejch Mongolů, který maj navíc v sestavě ságo! Jak nějakej přiteplenej džezík, jenomže ve skutečnosti je to eště daleko větší bída. Umíte si to představit?

Poslední argument? Od mixpultu to všecko jistí Libor a dvě legendární ostře nabitý pájky za pasem.

Radim vám dobře, vyhněte se tomu místu obloukem. Kdo se tam přes moje důrazný varování ukáže je doživotní hovnožrout. Takže 16. listopadu večer do Volyně vopravdu ne! A když už tam budete muset v nějaký neodkladný záležitosti přece jenom bejt, aspoň nelezte do těch končin, kde stojí hospoda Na Nové.

Má úcta, Petr K. (ten tragéd, co to spískal)

Komu to nestačilo písemně, ať se porochní virtuálně, s obrazem i se zvukem. Bude to bolet:

http://www.youtube.com/watch?v=dmD8jh2RDGs

http://www.youtube.com/watch?v=tjCQ6p-ygZs&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=cGXdcDWj9AQ

(zobrazeno 65)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top