Nesem Vám noviny…

DĚKUJEME!

Vám, občanům volyňským, patří náš upřímný dík za tak nečekaně velkou podporu, již jste nám při volbách vyjádřili. Naše nemalé snahy obsadit některá z radních míst a tím záskat reálnou šanci smysluplně ovlivňovat směřování radnice však vyzněly naprázdno. Nikoliv kvůli našemu případnému strachu ze zodpovědnosti, nikoliv kvůli neslučitelnosti našeho programu s programy některých dalších zvolených stran. Ale díky uzavřené a neprostupné radniční komunitě.

Jelikož jsme opět v opozici, budeme se znovu snažit nalézt si prostor pro činnost v mezích svých možností a kvalifikace, nyní se silou dvojnásobnou. Je jasné, že se to mnohým nelíbí, za žádných okolností ale nechceme slevovat ze závazku otevřenosti a ze zásady, že informace se mají systematicky předávat, nikoliv jen tu a tam vypouštět.

Vám, co jste nás volili, patří dík, nám zas o to větší břemeno do dalších čtyř let. Na ostatní, máme-li už být považováni za mladé a nezkušené, obracíme se slovy dumajícího historika a archiváře Františka Teplého psanými v prvních letech samostatné republiky: “Mně osobně snahy mladších se líbí, když běží aspoň v jedné čtvrtině rozumně. Bez chyb a bez nadšení se nic nesvede!”

Předkládané noviny nechť slouží k Vašemu informování o volebních událostech a také jako obrana proti prostoduchým zvěstem o naší radniční roli, které každý z nás pokoutně slýchá. Rádi bychom zkrátka některé věci uvedli na pravou míru.

 

noviny volyně v dolyně

noviny volyně v dolyně

noviny volyně v dolyně

noviny volyně v dolyně

(zobrazeno 293)

Comments (1)

 • Karina Černá Sojková

  Gratuluji k výsledku voleb, konání sdružení a celkové aktivitě všech členů!
  A měla bych pro vás pár návrhů na další témata jednání: 1. Vyvezení kontejnerů na tříděný odpad nejdéle do 23.12., kdy už byly kontejnery přeplněny! (a co teprve po vybalení dárků 24. 12.), po městě se válejí odpadky a to právě mezi svátky….
  2. Oprava místních pěších komunikací (třeba i pro jízdy s kočárkem), což je narážka zvlášť na přechod pro chodce před radnicí, který by bylo nejlepší přesunout výš do náměstí! (to je ale je jen dle mých osobních občasných zkušeností).
  3. Otázka vrácení nalezivší původní kašny na původní místo: Je opravdu vždy vhodné navracet vše na původní místo, pokud byl řád toho místa již tak narušen, jako je to v případě Volyňského náměstí? Jinak s obnovou a rekonstrukcí plně souhlasím!

  Odpovědět

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top