Zrní a Houpací koně zahrají Na Nové

Kapela Zrní zahraje v sobotu 6. prosince na velkém sále Na Nové ve Volyni v rámci turné ke své nové desce „Následuj kojota“, která vyšla v září. Zrní novou nahrávkou opět potvrzují statut kapely s jedinečným, osobitým zvukem, kterým si tvoří svůj vlastní hudební svět bez ohledu na módní trendy.

„Svět naší nový desky je temnější, více hlubinnej. Celý album propojuje téma průchodu mezi realitou a jiným světem, ve snech, někde v hloubce, v zákoutí mozku, v dávnu, v tichu všeho řevu a hnusu. Průchody potoky i skulinami, mezi paneláky, mlhou. Mezi realitou a jiným stavem vědomí,“ říká o inspiraci písní zpěvák Honza Unger.

Kapela Zrní je koncertní špičkou, která vyprodává kluby a pravidelně vystupuje na největších českých a slovenských festivalech. Jelikož jsou těžko zařaditelní, sami si pro sebe vymysleli „škatulku“, která je asi nejvíce vystihuje. „Zrní je hra, něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen“.

Ve Volyni je doprovodí další vynikající kapela, Houpací koně, která na posledním albu Everest potvrzuje pozici nejlepší lokální kytarovky v Česku. Píseň stíhá píseň, pocit stíhá pocit, prožitek střídá požitek. Kašlete na Pixies a další vaše nedotknutelné pokojíčkové modly a ikony, poslouchejte Houpací koně.

6. prosince, Na Nové, Volyně
od 20 hodin
Vstup: 200Kč

 

(zobrazeno 135)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top