Volyňský filmový klub vstupuje do nového roku komedií PAUL

Na prahu si mnohdy pokládáme otázku co nám tento rok přinese dobrého. Bohužel filmovým klubům, jejichž mateřská kina nepřešla, ponejvíce z finančních důvodů, na digitální formát, přináší tato skutečnost zásadní problém – co mohou nabídnout svým divákům!

Filmové distribuční společnosti už nabízí filmy v digitalizované formě s občasnými výjimkami ještě některé tituly ve formátu 35mm a DVD blue-ray.

Filmový klub takto přichází o možnost projekce kvalitních filmů renomovaných režisérů na nichž stála valná část jeho nabídky.
Letošní rok bude pro další pokračování FK přelomový. Buď si své diváky nalezne i když částečně sleví ze svých nároků na kvalitu a k tomu nabídne starší snímky, jež nepozbyly ještě filmových práv, či se zaměří ve větší míře na dokumenty, nebo, pokud se nenajdou prostředky na digitalizaci Vašeho kina, svoji činnost ukončí. Rozhodne o tom Váš zájem.

Část roku máme již naprogramovánu je tedy kde začít. V nabídce se objeví i tituly, které filmového fandu možná nenadchnou, ale možná, že se objeví i divák shovívavější. A nejlépe skočit do toho rovnou.

PAUL
VOLYNĚ, 12.1. KINO, 20 HODIN
Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný, USA / Velká Británie, 2011, 104 minut, vstupné FK, film na ČSFD

V této lehké, nenáročné komedii si nejvíce přijdou fanoušci scifi, kteří jako zasvěcenci ví, na jaké filmy tohoto žánru o kterém se rozhodně nedá říci, že by neměl dostatek příznivců, některé repliky či scény naráží. Graeme a Clive přijeli do Ameriky na dovolenou, během níž chtěli procestovat všechna místa proslulá údajným výskytem UFO. Cesta probíhala podle plánu, dokud nenarazili na titulního hrdinu. Byť jako všichni správní ufologové v existenci mimozemšťanů bezmezně věřili, Paul je poněkud zaskočil.
Jednoduchá komedie, chvílemi až s pubertálními vtípky si na nic nehraje a tak nemáte problém se od plic zasmát při spoustě hlášek, které svou přímočarostí z Vás leckdy, zvláště když si nedáváte pozor, až nechtěně vyrazí smích. Začínáme tedy velmi nenáročně, ale úsměvně.


Do kina zve Karel C.

(zobrazeno 20)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top