II. Šperkařský workshop již tuto sobotu

V sobotu 7.května od 10 do 18 hodin pořádá občanské sdružení Volyně v dolyně již druhé kolo šperkařského workshopu. Workshop se uskuteční v Pošumavské tržnici ve Volyni.

Na workshopu budou šperkaři nejen předvádět své umění, ale případným zájemcům i poradí a pomůžou, jak si vyrobit vlastní šperk.

Účast již přislíbilo na dvacet šperkařů a také přes dvacet technik výroby šperků si budete moci vyzkoušet. Mezi jinémi tiffany, smaltování na plotýnce, fimo, drátkování, plstění, vitráže, šití z korálků atd.

Workshop se bude konat v Pošumavské tržnici a v přilehlém okolí. (Budeme mít k dispozici velké party stany, před případným deštěm budeme chráněni.)

Zvány jsou všechny věkové kategorie, budou připraveny dílny různých obtížností a zaměření – od snadných, určených i dětem prvních tříd, až po ty nejnáročnější, v kterých se i zkušeným ženám zamotají ruce

Po zkušenostech z první akce (listopad 2010) jsme tentokrát dali větší prostor dílnám pro veřejnost, kde si každý může vyzkoušet vyrobit vlastní šperk.

Vzhledem k různosti cen materiálu je opět na workshop vstup zdarma a poplatky za použitý materiál a polotovary se platí u konkrétních výrobců jednotlivě.

Nakoupit si zde můžete nejen hotové šperky, ale i korálky, minerály, bižuterní komponenty, materiál k tvorbě a polotovary.

Připravované dílny:

http://www.veronikapucerova.cz/workshopdilny.html

Výběr prací pozvaných šperkařů:

http://www.veronikapucerova.cz/workshopdiloII.html

další info:

http://www.veronikapucerova.cz/workshop.html

(zobrazeno 35)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top