Umělecko-řemeslné trhy se zaměřením na keramiku, oděvy a patchwork. Výzva pro prodávající!

Naše sdružení Volyně v dolyně ve spolupráci s Městským kulturním centrem ve Volyni pořádá v sobotu 16. dubna (předběžně cca od 11 do 16 hodin) v Pošumavské tržnici ve Volyni I. UMĚLECKO-ŘEMESLNÉ TRHY se zaměřením na KERAMIKU A ODĚVY, PATCHWORK. Pokud také tvoříte a máte chuť a čas se zúčastnit jako prodávající, jste srdečně vítání. Pokud víte o někom, kdo něco hezkého vyrábí,  dejte mu vědět!

Přihlasit se můžete na mail: veronika.pucerova@gmail.com nebo volynevdolyne@gmail.com. (Vzhledem k omezenému prostoru je přihlášení nutné.) Další informace na www.veronikapucerova.cz/keramika.html nebo www.volynevdolyne.cz. Vystavující autoři neplatí žádný poplatek. Chceme vytvořit tradici umělecko-řemeslných trhů, které se budou konat dvakrát ročně. Na podzim připravujeme trhy se zaměřením na paličkování a zpracování dřeva (hračky, nádobí, šperky, řezby). Program pošumavské tržnice naplňují kromě uměleckořemeslných trhů farmářské a bleší trhy, workshopy, koncerty, vánoční a velikonoční trhy, výstavy a přednášky.

Nově zrekonstruovaná tržnice (v provozu od listopadu 2010) již přivítala návštěvníky v loňském roce s hojnou účastí námi pořádaný šperkařský workshop:

http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/st_20101121_sperky_workshop.html

http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/st-20101126-zena.html

http://www.volynevdolyne.cz/2010/11/29/fotky-ze-sperkarskeho-workshopu/

setkání u patchworku

http://www.volyne.info/volyne2/clanek/clanek.php?id=5480

vánoční trhy

http://www.babyfriendlyregion.cz/?p=2924

http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/st-20110130-volyne-trznice.html

http://vylety.kdykde.cz/zajimavosti/stredocesky/30066___karel-skalicky—hospody-a-pivo

Je to polosklepní prostor přímo v budově kina, nově zrekonstruovaný, temperovaný. Kvalitně osvětlený. Vystavující mají k dispozici stůl a židle. Sociální zařízení je k dispozici.

(zobrazeno 170)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top