Punk rock night

V sobotu 29. listopadu se ve Volyni představí:

BLOWFUSE (ESP)

Špička španělského punkrocku na svém evropské tour zavítá po boku měst jako Milan, Vídeň, Berlin, Brusel nebo Paříž také do Volyně. Vejlet do zlatý éry DogEatDog nebo starých The Offsping ve velkym stylu si prostě nemůžete nechat ujít. Barcelonskejm skejťákům to totiž neskutečně šlape, mrkněte na youtube a bude jasno.)

JET8 (Praha)

Říkají o sobě: “Baví nás dělat muziku pro lidi, který to vnímaj stejně jako my, a ještě víc nás baví s takovýma lidma spolupracovat na společných věcech, jako sou třeba koncerty, nahrávky, a nebo prostě jen pořádně rozjetý mejdany.”

LIKA (Strakonice)

Pod jménem Lika nehledejte žádný skrytý význam. Lika může být například řeka v Chorvatsku, ukrajinské dívčí jméno, ale i pohoří v Řecku. Nic z toho však nemá s názvem nic společného. Popravdě se tento název zrodil při sledování francouzského filmu Uprchlíci, podle jednoho z hlavních hrdinů Lucase (hraje Gérard Depardieu), kde jeho jméno zní foneticky jako Lika. Takže tak. Kapela začala fungovat s podporou spřátelených Face Tomorrow, kde Míra krásně bouchá do bicích. Kluci byli a stále jsou tak moc hodní, že nechávají Liku využívat jejich prostory, za což jim patří velké DÍK.


20:00
Sobota 29.11.2014
VOLYNĚ / SÁL NA NOVÉ

Punk rock night

(zobrazeno 164)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top