VIII. Šperkařský workshop

Výtvarné dílny nejen pro děti, zaměřené na výrobu šperků.

šperkařský workshop

Zveme široké spektrum autorů, uvidíte jak se tvoří šperky, většinu si můžete vyzkoušet. Dílny jsou různě náročné, pro malé děti i zručné dospělé. Dámy se mohou kochat šperky, pro pány je připraven doprovodný program stavění dřevěných házedel/letadélek.

Již poosmé zveme do Volyně celou řadu profesionálních autorů, kteří předvádějí a učí, jak tvoří své šperky.NAHLÉDNĚTE S NÁMI POD POKLIČKU JEJICH TVORBY!

šperkařský workshop

Na jednom místě si můžete zkusit hned třicet druhů výroby šperků.

A vidět a nakoupit šperky vytvořené více než čtyřiceti různými technikami.

Workshop je veřejný a zdarma, PŘIJĎTE SI S NÁMI VYTVOŘIT VLASTNÍ ŠPERK, materiál bude k dispozici za přiměřený poplatek.

šperkařský workshop

Dílny jsou určené pro širokou veřejnost.

ZVÁNY JSOU VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE!

Nabídka je veliká, dílny mají různé stupně obtížnosti, na své si přijdou jak nejmenší děti, tak zruční dospělí.

šperkařský workshop

Zkusit si budete moci vyrobit šperky drátkované, plstěné, z papírové hmoty, tepaní mědi a stříbra, z korálků, z minerálů, z papíru, keramické hmoty, organzové kytičky a hit posledních let: hned tři dílny FIMA.

šperkařský workshop

Poradíme Vám s ketlováním, budete si moci vyrobit prstýnek, náramek, uplstit náušnice či korále. V „přímém přenosu“ uvidíte například smaltování práškem, výrobu vinutých perel nad kahanem, tiffany techniku, plstění.

A to všechno si můžete sami vyzkoušet!

Na workshopu si budete moci koupit i materiál k domácí tvorbě.

Budou k dostání korálky, minerály a bižuterní komponenty (háčky na náušnice, uzávěry na korále, obruč, šňůrky na náhrdelníky, kůže, bužírky,…), fimo, …

šperkařský workshop

Budete si moci koupit : šperky drátované, zalité pryskyřicí, tepané, z papíru, korálků, fima, smaltované, plstěné, z keramické hmoty, papírmaše, plastové, malované…

Doprovodný program stavění modelů letadélek – házedel.

Čeká Vás také skvělé občerstvení, můžete se těšit na dýňovou polévku, borůvkové muffiny, bramboráky, mrkový dort s tvarohovou polevou, špenátový quiche a mnoho dalšího:-)

PO CELÝ DEN BUDE PŘIPRAVENO OBČERSTVENÍ VE STÁNKU PROTI NUDĚ – TAM MŮŽE DOPROVOD AKTIVNÍCH ÚČASTNÍKŮ POSEDĚT, POPÍT, ZAHRÁT SI ŠACHY, LUŠTIT SUDOKU, HLAVOLAMY, POJÍST A POPÍT…

šperkařský workshop

Podrobnosti na webu http://www.sperkarskyworkshop.cz/workshop.html

Fotografie z minulých ročníků: https://www.flickr.com/photos/92797116@N05/sets/

 

(zobrazeno 308)

Comments (1)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top