Dvanáctý VASIL se ponese v tradičním duchu

Co se vám vybaví, když se řekně Vasil? Jedinečná hudební taškařice, která začínala jako koncert pro pár kamarádů, chystá již dvanácté pokračování. Po loňském, trochu novátorsky pojatém ročníku jsme letos při výběru kapel vsadili spíše na tradici, a tak se v sobotu 28.  12. představí Nude Prude, Nohama nad zemí, Potrubí a samozřejmě MaMuMa. No a kromě toho se samozřejmě můžete těšit i na vydýchaný vzduch, diskokouli, zpocené stěny i lidi, studené pivo ze Strakonic i Plzně, medovinu, výborné klobásy a maso na grilu, nakládaný hermelín, ale hlavně – na skvělou zábavu a spoustu stejně naladěných lidí na jednom místě. A taky “ranní rosou, nohou bosou”, samozřejmě!

Vasil12

kdy: v sobotu 28. 12. od 19:00
kde: v hospodě U Puškina v Zálesí (u Vacova)
více info: www.vasil.ceskyrock.cz
FB událost: www.facebook.com/events/447021882068409/

Doporučujeme stránky akce sledovat – bude probíhat soutěž o volné vstupenky!

 

Vasil 2012 - Potrubí

Nude Prude

Jediným nováčkem letošního ročníku jsou Nude Prude, profesionální milovníci konkurzů na zpěváka, leč opět jako instrumentální trio. Již čtvrtým rokem se tato kapela řadí mezi špičky žánru DDM rock. Tato skupina sestavená převážně z lidí hraje v sestavě: jeden, jeden a jeden (zleva). V jejich tvorbě jsou jasně slyšet prvky inspirace nacházející se někdy až na hranici, její základ však nenásilně vychází z charakteristických poloh obvyklého pojetí.

Nohama nad zemí

Tahle písecká post-punková záležitost je publiku mezi Strakonicemi a Šumavou dostatečně známa, vždyť i na Vasilu hráli již čtyřikrát. Těšme se na zpěvné melodie, temné texty a divoký tanec až do zemdlení…

Potrubí

Tradiční účastník Vasilovské zábavy, českobudějovická funky-rocková skupina Potrubí hraje na Vasilu každoročně již od roku 2004, a to velmi ráda. Kluci se na každý ročník vždycky těší už od ledna, takže ani letos samozřejmě nebudou chybět šlapající funky rytmy Honzy Kubeše podpořené basovým slapem Michala Voldřicha, Alešova kytara a hluboký hlas, a navíc – po čtyřleté pauze se do sestavy vrací kytarista Jan Bobr Sládek, takže tohle prostě bude návrat ke kořenům jak se patří!

MaMuMa

Nad letošní účastí zakladatele Vasila se stahovaly mraky, když dudačka a basistka Helča v listopadu frnkla na Nový Zéland. Nakonec se povedlo najít řešení, a to poměrně překvapivé. Prozradíme však pouze, že ani o zvuk dud letos nepřijdete!

Se všemi na viděnou, na slyšenou a na panáku se těší MaMuMa.

 

Soutěž o volné vstupenky:

Máte šanci vyhrát 3×2 volné vstupenky. Princip soutěže je jednoduchý:

  • soutěž probíhá ve dnech 25., 26. a 27. prosince
  • každý den máte šanci vyhrát dvě volné vstupenky
  • každý den můžete odeslat hlas do soutěže
  • budete-li ten den 100. v pořadí, získáváte dvě vstupenky

Soutěž naleznete zde

 

Plakát Vasil12 – 2013

(zobrazeno 155)

Comments (1)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top