Volyňský triatlon No.2

The Smackouns a Recyklo pro tebe maj dobrý zprávy!

d

 

 

 

 

Volyňský triatlon No.2
15. září 2014

Start hlavního závodu v neděli 13:00 hodin ! (registrace od 11:00)
Start závodu juniorů v neděli 10:00 hodin ! (registrace 9:30)

registrace on.line na mail – thesmackouns@seznam.cz

Příležitost jak potkat bskvělý lidi, poslechnout pár kapel, být součástí toho mejdanu a nakonec si užít ten vítěznej pocit, když doběhneš do cíle Volyňskýho triatlonu. Jo, je to tady druhej ročník a věř tomu, že i letos vyhraje každej, kdo doběhne ! – nezáleží na tom, kdo doběhl (došel) „před“ nebo „za“ tebou. První tři dostanou fidorku, diplom a propisku.

 

 

 

 

 

Trochu jsme upravili program v sobotu odpoledne se sejdeme na koupališti, ubytujeme se (podle toho kdo, jaké pohodlí potřebuje – auto, stan, louka, bar), pohovoříme (o lásce, přírodě, životě) a poslechneme pár kapel. V noci budeme tančit (o lásce… nebo kdo a jak bude potřebovat).

V neděli ráno bude společná rozcvička a snídaně (pro ty, kteří nepůjdou do kostela). Kolem oběda postavíme depo, spustíme registraci, rozdáme čísla a zahájíme tu sportovní parádu!

Startovat budou jednotlivci i štafety. Ve štafetě tradičně minimálně jedna žena a každej jen jednu disciplínu. Taky ber na vědomí, že cyklistická část vede přes horydolylesem a potřebuješ horský kolo.

Jednou z novinek na letošním Volyňském tariatlonu bude dopolední “závod” juniorů. Minulý rok jsme několika mladším nadšencům nedovolili startovat v hlavním závodě, proto letos dostanou příležitost vyzkoušet si spojení plavání, cyklistiky a běhu v areálu koupaliště. Pro přihlášení mladých závodníků bude nutná přítomnost dospělého doprovodu. Cílem je přeplavat bazén na šířku tam i zpět (36 m) ujet na kole 2 km a oběhnout koupaliště (500 m).

 

 

The Smackouns
https://www.facebook.com/pages/The-Smackouns/52637849016

ReCyklo
https://www.facebook.com/recyklo.net

(zobrazeno 165)

Comments (2)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top