Nový dětský klub ve Volyni

Nový dětský klub Žirafa, jehož slavnostní otevření se uskuteční v pátek 5. dubna se bude snažit podat pomocnou ruku zejména maminkám na mateřské nebo rodičovské dovolené. Nabízí širkou škálu opatrovnických služeb i aktivit a programů pro děti i maminky. Snaží se podpořit maminky nejen v aktivní práci s dětmi, ale i v osobnostním vývoji. Všechny kurzy a zájmové kroužky vedou zkušení pedagogové a odborníci.

Slavnostní otevření v pátek 5. dubna. Začátek akce je v 9:00 a pak opět v 15:00. Přijďte si prohlédnout  prostory, a ochutnejt něco málo z  nabídky služeb. Děti se zbaví malováním na obličej a dětským divadélkem (od 15 hodin, LS Radost Strakonice). Pro mlsné jazýčky bude připraveno občerstvení. Dětský klub Žirafa naleznete na adrese Nám. Svobody 147, Volyně (vstup průjezdem vedle Restaurace u Radnice).

a

Služby, které dětský klub Žirafa nabízí:

  • Mini školka– Potřebujete si nakoupit, dojít na úřad či k lékaři a nemáte hlídání pro své ratolesti? Svěřte je do naší péče. O Vaše děti se postaráme a zároveň je budeme všestranně rozvíjet. Jsme Vám k dispozici každé pondělí, středu a pátek od 8:00 do 12:00 hodin.
  • Hernička– Chcete se sejít s kamarádkou u kávy a nevíte kam s dětmi ? Přijďte všichni k nám. Rádi Vám kávu uvaříme a děti zabavíme v naší herně. Jsme Vám k dispozici každé úterý a čtvrtek od 8:00 do 12:00 hodin.
  • Hodinové hlídání– Potřebujete si dojít nakoupit, k lékaři, na úřad nebo ke kadeřníkovi, hlídání zajistí Žirafa.
  • Večerní hlídání- Chcete si večer vyjít? Posedět s kamarádkami či manželem? Přijdeme k Vám a v zázemí vašeho domova se Vám o dítě postaráme. Jen po telefonické domluvě.
  • Dětské oslavy– Chcete Vašim dětem uspořádat narozeninovou oslavu s kamarády, ale máte malý byt?
  • Zájmové kroužky pro děti– Hudební hrátky. Zpívánky. Cvičení.Výtvarná dílnička.
  • Kurzy pro dospělé– Kroužek ruční paličkované krajky. Textilní tvorba.  Šperkařská dílna. Večerní kurs vaření.Více se dozvíte na zde
(zobrazeno 170)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top