Summer punk party na volyňském koupališti

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i spousta slunce, dobrýho pití a pohodový hudby. A proto jsme se rozhodli (Šimi a Smažka), že pro vás uspořádáme divokou letní párty 🙂 Akce se bude konat na koupáku ve Volyni a představí se celkem 6 kapel (Mimo realitu, The Rivers, Delikvence 11, Rabies, Bombs from Heaven, Punk Floid).

VSTUP na místě bude 120kč a z předprodeje parádních 100 kaček!

V areálu koupaliště bude možné stanovat do druhého dne ZDARMA!

FINAL skateshop ( http://www.final-sk8.cz/) stánek přímo na místě!Akce se koná za každého počasí ! Pokud bude nepříznivé, celá akce se přesune na VELKÝ SÁL NA NOVÉ ve VolyniPŘEDPRODEJ:
Infocentrum Volyně-radnice
Koupaliště Volyně
Military-army shop Strakonice
Hotel Zlatá Hvězda Vimperk
Program:
17:00 Start
17:45 MIMO REALITU
19:00 DELIKVENCE 11
20:15 RABIES
21:30 BOMBS FROM HEAVEN
22:45 PUNK FLOID
00:15 RIVERS
PUNK FLOIDhttp://bandzone.cz/punkfloid
Kapela Punk Floid vznikla na přelomu let 1999 a 2000 v Zábřehu na Moravě.
Punk Floid hrají melodický punk rock, ve kterém mísí vlivy jak starší britské, tak i nové, americké školy. V současné tvorbě převažuje moderní pojetí punk rocku, avšak silné melodie a nadhled v textech jsou společným jmenovatelem pro celé dosavadní počínání skupiny. Kapela za své jedenáctileté působení vydala tři řadové desky, jedno split cd, zůčastnila se několika kompilací a odehrála bezmála pětset vystoupení po ČR, SR a Polsku.
BOMBS FROM HEAVENhttp://bandzone.cz/bombsfromheaven– fungují od září 2010. Snažíme se dělat přímočarou muziku na základech punk rocku U.S. střihu ( Rancid, Dropkick murphys,…), kterýmu šlape na paty zemitej rock´n´roll, blues, irskej folk, foukací harmonika, banjo a namíchat to s ďábelskou energií…. Na kontě máme demo “Welcome aboard” z roku 2010, singl a videoklip “City is your home”z roku 2011 a první album “We call the world”- 2012. Odehráli jsme okolo 50. koncertů po boku kapel jako Radio dead ones, Flatfoot 56, Farler´s fury, Rat city riot, Plush fish, Nichiel´s, Reno Divorce, The Detectors, Street poison, The Decline, Unholy preachers, The rocket dogz, atd..
RABIEShttp://bandzone.cz/rabies– Kapelnické trio, banda hudebně nevyřáděných hotentotů z rodné Vysočiny, na kterou jsou nesmírně hrdi, brázdí v momentální sestavě rodnou vísku již druhým rokem. Kapela byla na první zkoušce sice už v roce 2009, ale pravé Rabiátí jádro se vykristalizovalo teprve na začátku roku 2010, kdy se kluci tehdy v 6tičlené sestavě domluvili, že budou nadále pokračovat pouze ve třech – s bubeníkem Pezzou! Kapela hodně poslouchá californské punkrockové kapely 90. let, jenž na nich zanechaly určité stopy, které se muzikou snaží doposud vyléčit. Po ročním zkoušení se tedy banda vydala natočit první demo. Po doporučení Máši z Mad Pigs, zavítali do SONIDOS studia Zdeňka Vondráčka (sonidos.cz). S nesmírnou spokojeností vydávají a křtí v Bystřici nad Pernštejnem v areálu Pod horou svoje demo, za účasti zpřátelených kapel Bombs from Heaven a Done and Gone. Dá se skoro říci, že posledním úderem trsátka do struny a posledním polechtáním blány na křtu cd, se kapela vrrrrhla do zkušebny poskládat a nacvičit matroš na plnohodnotnou libovou placku! Kapela slibuje, že demo které je k poslechu a ke stažení na bandzone stránkách bude slabým odvarem toho, co zatím z jejich detašované stanice vylezlo. Těšte se, dají o sobě ještě vědět! Předem avizovaný datum plnohodnotnýho CD (červen – červenec 2012)!
banda úchyláků ze Strakanic, na domácí půdě snad netřeba představovat
Vše začalo počátkem léta 2009, kdy se začali občasne scházet Fíla a Petr, aby zkoušeli různě hrát na svý elektrický kytary.. Ale jen ve dvou to bylo o ničem, a tak se na přelomu července a srpna na jedný akci v rokáči, vcelku náhodou, seznámili s bubeníkem Jenym! Slovo dalo slovo a za pár dní si byli zahrát v Jenyho garáži.. Ale nikdo z nich si hrou na svuj nástroj nebyl moc jistej, a tak zkoušky nikoho moc nebavily a ani neměly moc smysl.. Čas plynul a situace se nikam nevyvíjela.. Kolem Vánoc se scházel už spíš jen Jeny s Fílou..Když v tom počátkem února 2010, na koncertě na Zboráči, se domluvili s kytaristou Lešou, že si půjdou společně zahrát.. A ten jim na první zkoušce vyrazil dech hrou na kytaru a svými nápady.. Najednou byla zpět chuť do hraní! Jediné co jim tedy chybělo byla basa, a tak Fíla rád oželel dvě struny a Rivers byly na světě!Od března kapela téměř nepřetřitě zkoušela a vymýšlela. aby se mohla už 24. dubna představit v Písku v Pí Local Clubu, po boku The Average, 12°Bagpipers a Čutací Meruny.. Koncert vyšel parádně! A od té doby kapela koncertuje kde jen může..
MIMO REALITUhttp://bandzone.cz/mimorealitu
Jsme parta kokosů, kteří jsou rozhodlí jít do všeho naplno.
(zobrazeno 134)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top