Ve Volyni vystoupí Demophobia

Příjemný písničkářský večer třeba nad sklenkou dobrého vína slibuje vystoupení plzeňské skupiny Demophobia ve vinárně Sklepení ve Volyni. Toto folkové duo, jež tvoří Déma (Znouzectnost) a Míša Rörich (Znouzectnost, Semtex, Marie Rottrová), je známé především zhudebněním nejen plzeňských pověstí.

Demophobii charakterizují písně s texty plnými nadhledu a inteligentního humoru. Ty dále zdobí svojí brilantní hrou na kytaru Míša Rörich. Vyprávění všemožných poučných a mnohdy až neuvěřitelných příběhů, kterým duo vyplňuje občasné pauzy mezi písněmi, je zase parket pro Dému.

A když se toto vše spojí dohromady, můžeme dát ruku do ohně za to, že výsledkem bude originální a inspirující večer pro všechny, kteří přijdou. A až půjdete z koncertu domů, budete si určitě broukat jednu z mnoha chytlavých melodií.

Ty, kteří by se snad báli nějaké nudnosti plynoucí z toho, že vystoupí “písničkáři”, můžeme uklidnit. S ohledem na vazbu obou muzikantů ke Znouzectnosti není překvapující, že prvky punku, rocku, rebelie a volnomyšlenkářství přenesli oba muzikanti i do Demophobie. Byť tentokrát je servírují v komorním duchu.

Demophobia
kdy: 4. února (čtvrtek!), od 19.00
kde: Vinárna Sklepení, Volyně
info: Vinárna bude otevřena od 18.00; vchod do vinárny z náměstí podchodem vedle restaurace U Radnice
web: www.demophobia.net
vstupné: lidových 60Kč

Akci pořádá ČeskýRock ve spolupráci s Volyně v dolyně o.s.

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top