Řemeslný workshop 2016

V sobotu 17. září se koná řemeslný workshop s TŘICETI ŠESTI dílnami pro veřejnost.

Uvidíte řemesla tradiční – předení vlny na kolovrátku, pletení košíků, drátování, točení keramiky na kruhu, cínování vitráží, vinutí perel nad kahanem, skládání mozaiky, ale i velmi moderní jako je fimo nebo scrapbooking.

Malovat budeme na sklo, keramiku, hedvábí, textil, můžete si posmaltovat lžičky nebo třeba klíče. Ušít si dekorativní dýní, která se hodí jako ozdoba i jako jehelníček. Zkusit si uplést šálu rukama nebo posedět a uplést či uháčkovat čtverec do Afriky.

Děti si mohou poskládat dřevěnou hračku nebo hodiny, vybarvit si dřevěné magnety. Stánek s čerstvými řezanými nejen květy nabízí možnost vyzkoušet vyrobit si pugét či věneček. Hračky budou mít děti k dispozici i šité, také připravené k vybarvování.

Vzpomínkou na léto bude dílna vyrob si medaily jako z Ria, kde si děti pomocí zlaté a stříbrné folie budou zdobit papírové medaile. Exotickou dílnou bude letos výroba indiánských lapačů zlých snů. Workshop je opět sběrným místem pro Vámi pletené čtverce do Afriky. Ptactvo uvítá, když si u nás sestavíte krmítko nebo budku  a pověsíte si ho doma na zahradě.

Tradičně zde najdete spoustu materiálu k vlastnímu tvoření.

Přijďte tvořit, pokochat se nebo nakoupit originální a kvalitní výrobky ručních prací zúčastněných řemeslníků!

Těšíme se na Vás!

mailova

dilny2016

 

(zobrazeno 239)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top