Volyně Food Festival 2016: informace pro návštěvníky

     V sobotu 14. května ožije Volyně bohatým programem. Proběhne zde dvojnásobný piknik! Divadelní piknik – celostátní přehlídka amatérského divadla bude doplněn piknikem skutečným, s vybranými pokrmy. Spolek Volyně v dolyně ve spolupráci s Volyňskou kulturou  p. o. Města Volyně pro vás připravil Volyně Food festival – piknik pod širým nebem.
deti-fb-profil
      V prostředí ojedinělé prvorepublikové plovárny s neopakovatelnou atmosférou vám nabídneme slavnost jídla v originálních variacích a netradičních chutích. Návštěvníci mohou začít hned v deset hodin ráno férovou snídaní – piknikovým happeningem konaným při příležitosti Světového dne pro fair trade, připravenou z lokálních surovin.    Plynule lze přejít k ochutnávkám delikates od zapálených kulinářů.
pocasi-fb-profil
Na více než třiceti stanovištích budete moci ochutnat množství sladkých i slaných pokrmů. Zastoupena bude česká, ukrajinská, americká či srí lanská kuchyně. Pozvání přijali i kulináři z Francie a Indie, kteří představí něco z jejich specialit. Vše doplněné na míru vybranými víny, volyňským pivem a pivem ze Šumavského pivovaru Vimperk.
deky-fb-profil
V kulinářském koutku pro děti si jistě přijdou na své i nejmenší účastníci. V areálu budou po celý den připraveny hry pro děti i dospělé.  Zážitek z dobrého jídla a pití příjemně doplní hudba skupin Kool Aid z Českých Budějovic a plzeňských Tabasker. Pro děti bude od 12 hodin připravené divadlo o víle Evelínce.
hudba-fb-profil
     Vstupenku si můžete zakoupit za sníženou cenu v předprodeji ve volyňském infocentru do čtvrtka 12. května 2016. Zajistí vám vstup do areálu předprodejovým vchodem a to i v případě, že bude překročena maximální kapacita návštěvníků. Ke každé vstupence bude bezplatná degustace jednoho ze tří druhů volyňského piva (do vyčerpán navařených zásob).
fer-t-fb-profil
Další infromace:
Počasí
Připraveni jsme na slunce i déšť, celá akce bude zastřešená.

Jak se bude platit?
Na označených místech si budete moci zakoupit žetony v hodnotě 10Kč. Za tyto žetony si následně zakoupíte u jednotlivých kulinářů ochutnávky. Tyto žetony se vztahují i na pití.

Děti
Pro malé kulináře budou letos připravené dva stánky. Ve stánku Školy Volyňky si budou moct smíchat müsli podle vlastního výběru, udělat palačinku nebo ovocný špíz. Mohou si také nakreslit skleničky nebo talíře. Stánek Fair Trade připraví hry pro děti i dospělé. Od 12 hodin se můžete těšit na pohádku O víle Evelínce.

Kulináři
Jednotlivé kulináře představujeme na FB stránkách

Kde nás najdete
volyňská plovárna, Nábřeží Dr. Kafky, Volyně- mapa zde
Parkování
Parkovat je možné pouze na místech, které jsou k tomu určená, neparkujte prosím mimo vyhrazené zóny. Zejména ne na silnici směrem ke koupališti.
Mapa možného parkování zde.
Na co se můžete těšit

Přijďte si udělat hezký den, těšíme se na Vás!

Volyně v dolyně a příspěvková organizace města Volyně-Volyňská kultura

(zobrazeno 997)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top