Koupák Smack Fest

Tento multižánrový festival se v jižních Čechách stal již tradicí. Jeho letošní již 6. ročník, na nějž jste srdečně zváni, proběhne ve Volyni ve dnech 13. a 14. června.

Již z názvu festivalu můžete vytušit místo jeho konání, nejedná se ale o jen tak nějaké koupaliště. Budete překvapeni malebným prostředím jediné prvorepublikové plovárny v Čechách, zasazené do šumavského prostředí. A pokud byste zde očekávali pouze místní či přespolní kapely, věřte, že pořadatelé zvou i ty se zvučnými jmény a neomezují svůj výběr pouze na Českou republiku. V letošním line-upu tak můžeme číst jména jako Mucha, Vložte kočku, Luno, My Dead Cat, Rocket Dogz, Gerda Blank či Prague Conspiracy jako zástupce tuzemských skupin, z Finska přijedou punk-folkoví Jakko and Jay a z Francie Les K-Nards Boitoeux. Z výčtu je jasné, že hudební nabídka bude opravdu pestrá a pokud k tomu přidáme i bohatý doprovodný program – tip na příjemně strávený víkend je jasný.

koupák fest

Koupák smack Fest si od prvního ročníku razí svou vlastní cestu, buduje si osobitý charakter a snaží se vyvarovat dramaturgickým a programovým klišé. Hlavním cílem je přinést do jihočeského venkova aktuální novinky z hudebního světa formou letní party, na kterou pak všichni dlouho vzpomínají. V loňských ročnících sem zavítaly české skupiny Toxique, Goodfellas, Sunflower, Caravan, The Spankers, Dirty Blondes a zahraniční Rentokill (AT), Agent Fresco (IS), Say Hello to The Angels (USA) a mnoho dalších, některé se rády vrací.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji  za 280 Kč nebo přímo na místě za 350 Kč.
Pokud nehodláte zůstat po oba dny, využijte jednodenní vstupenku za 200 Kč.

Místa předprodeje:
Volyně- infocentrum
Volyně -koupaliště
Strakonice- CIAO hrad
Strakonice -Gymnazium
Vimperk- Foto Drenceni (od 30.5.)
Č.Budějovice -Kredance prostor (od 2.6.)

Koupák fest 2012:

Charismatická zpěvačka Ema Brabcová s nezaměnitelným hlasem je spolu s emocionální muzikou se skvělým zvukem lahůdka i pro fajnšmekry. Barevnost a typická lunovká melancholie, to je LUNO

Když se snoubí poutavé texty s neskutečně barevnou muzikou a podmanivým feelingem vykvetou KVĚTY na Koupák smack fest ..

Zajetá pražská ska punková partička s nabroušeným HC projevem a přímočarostí, která vám roztančí kolena.

Nekompromisní garážový Joy Divisionovský post punk s notnou dávkou dekandence, strojově přesných bicích a kouzlem Nového Zélandu. Dvojice která svým přímočarým podáním dokáže strhnout a ohromit všechny přítomné to je GERDA BLANK (NZ)

Disko-punk, indie, rock ‘n’roll, emo.. Ať už tuto Brněnskou partičku zařadíte kamkoliv, luxusní kytarovka s ukázkovou show vás naplní pohodovou náladou a chutí pořádně si zakřepčit. MY DEAD CAT na Koupák smack fest

JAAKKO & JAY(FIN) https://soundcloud.com/fullsteam/jaakko-jay-haiku
GERDA BLANK(NZ) http://gerdablank.bandcamp.com/
DIRTY BLONDES http://bandzone.cz/dirtyblondes
VLOŽTE KOČKU http://bandzone.cz/vloztekocku
PRAGUE CONSPIRACY http://bandzone.cz/pragueconspiracy
LES K-NARDS BOITEUX (FRA) http://k-nardsboiteux.bandcamp.com/
MUCHA http://bandzone.cz/mucha
LUNO http://bandzone.cz/luno
ROCKET DOGZ http://bandzone.cz/therocketdogz
KVĚTY http://bandzone.cz/kvety
MY DEAD CAT http://bandzone.cz/mydeadcat
JAYWALKER http://bandzone.cz/jaywalker
DEAD LETTERS http://bandzone.cz/deadletters
JET 8 http://bandzone.cz/jet8
GOOS http://bandzone.cz/goos
PISSYCAT http://bandzone.cz/pissycat

 

Článek je převzatý z http://www.musicweb.cz/pozvanky/koupak-smack-fest-letos-jiz-poseste?fb_action_ids=10203992968363722&fb_action_types=og.likes

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top