Ochraňte svoji prostatu močením do vody

Také si myslíte, že kdo vykonává svoji tělesnou potřebu do vody je, slušně řečeno, prase? Pozor, možná budete muset svůj postoj přehodnotit. Známé fyzikální vlastnosti vzájemného působení tlaků a teorii tlaků proudících kapalin nyní v praxi a na dostatečně velkém vzorku mužkých dobrovolníků otestovala skupina mediků při jedné české nejmenované lékářské fakultě.

O co ve stručnosti jde? Studenti zkoumali z medicínského hlediska fakt, kdy při močení do vody není rozdíl vnitřního a vnějšího tlaku na močovou trubici tak vysoký jako v případě normálního vykonání potřeby obvykle na toaletě. Stěna trubice není tolik namáhána a nevznikají mikroskopické prasklinky, které mohou být v pokročilém věku příčinami problémů s prostatou, v krajním případě jejího rakovinového bujení.

Řez mužskými pohlavními orgány

Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Benign_Prostatic_Hyperplasia_nci-vol-7137-300.jpg

Experiment studentů spočíval v počátečním vyšetření uretry dobrovolníků. Následně po dobu jednoho roku polovina účastníků vykonávala svoji potřebu pouze běžným způsobem na toaletách. Druhá polovina pak v maximální možné míře močila do vody (např. do bazénů na veřejných koupalištích, do vany či někteří do speciálně upravených “vodních slipů”).

Lehce očekávaný výsledek se opětovným vyšetřením uretry potvrdil. Muži močící do vody měly močovou trubici poškozenou evidentně méně. Procentuelním vyjádřením hovoříme o 60% poklesu! Takže co, čůrnete si večer také do vany?

Ochraňte svoji prostatu močením do vody: je tento článek pravdivý? Hlasujte v anketě a diskutujte!

Nahrávání ... Nahrávání …

 

(zobrazeno 123)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top