Divadlo: Tři bratři v nesnázích

Fraška (někdy hrána pod názvem A je to v pytli!) plná humorných záměn i dramatických zvratů s nečekanou pointou. Mladí manželé Tom a Linda s napětím očekávají pracovnici z Úřadu pro adopci dětí. Jenže velké komplikace způsobí dva Tomovi bratři se svými „geniálními nápady“…

Je to vůbec poprvé, kdy Ray Coony a jeho syn Michael napsali společně hru. Oba Coonyové patří nesporně k nejlepším a nejhranějším anglickým komediografům.

Tři bratři v nesnázích
Divadelní společnost Háta Olgy Želenské Praha
Režie: Lumír Olšovský
Středa 25. září od 19:30 hodin, Na Nové

Předprodej Infocentrum Volyně – cena v předprodeji 250,- , na místě 300,-Kč

Původní název jejich frašky zní: Tom, Dick a Harry. Jsou to jména tří bratrů, kteří žijí v současném Londýně. Vlastní příběh, plný humorných záměn i dramatických zvratů, se odehraje během několika hodin. Začíná jednoho letního rána, kdy manželé Tom a Linda Kerwoodovi s napětím očekávají pracovnici z Úřadu pro adopci dětí, která má rozhodnout o jejich dalším osudu. Postupně však musí čelit nečekaným problémům, počínaje pašovanými cigaretami a konče tajuplným pytlem, který je zdrojem četných veselých i téměř hororových zápletek. Přitom většinu komplikací mají na svědomí Dick a Harry se svými „geniálními nápady“, jak pomoci Velkému bratru Tomovi. Pointa je opravdu nečekaná.

Hrají v alternacích: Adéla Gondíková, Vlasta Žehrová, Olga Želenská, Jana Birgusová, Ivana Andrlová, Martin Zounar, Zbyšek Pantůček, Marcel Vašinka, Filip Tomsa, Pavel Nečas, Petr Pospíchal, Petr Gelnar, Lumír Olšovský, Lukáš Pečenka, Jan Přeučil.

 

 

(zobrazeno 151)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top