MaMuMa pokřtí své druhé CD

MaMuMa - Naháky Je to tak, pět let po svém debutu “Barvy v dřevu” se strakonický hanky-panky band MaMuMa konečně odhodlal… opět zalézt do studia a pro budoucí generace tam zvěčnit svoji tvorbu na novou desku! Skupina, jejíž začátky se úzce pojí s Volyní a tehdejšími koncerty v režii Volyně.info, bude tentokrát křtít ve strakonickém klubu na Habeši.

Věrní fandové, navštěvující pravidelně koncerty skupiny, jistě najdou na placce své oblíbené hity, ale těšit se můžou,i na zcela nové písně. Nová deska bude zřejmě ještě barevnější než debut, některé písně dostaly nové aranže, či přibyly zcela nové nástroje. Jako bonbónek se těšte na nečekané hudební i nehudební legrácky.

První sudičkou nového dítka se stane kapela PESHATA z Tábora, která svůj zoopunk – veselý punk s dechovou sekcí a převážně nevážnými texty ze života zvířat – produkuje již 13 let, má na kontě 6 studiových nahrávek a na svých cestách po českých a moravských pódiích získala stovky fanoušků. Strakonice měly možnost si Peshatu poslechnout naposledy na jaře 2001 ještě v tehdejším klubu Kashe, nenechte si tedy ujít návrat po 10 letech!

TICHO DE PRE CUPÉ BAND je naopak na strakonicku jako doma, a tak není třeba je fanouškům a hlavně fanynkám sáhodlouze představovat. Skupina kolem duchovního otce Kupíka se vyvinula z folkového tria v roce 2003 do dnešních rozměrů rockové kapely, v současné době nově rozšířené o dechovou sekci. Ticho nedávno také vydalo své nové dvojalbum “Cirkus”, které kluci jistě nezapomenou přivézt s sebou na Habeš.

Je nám potěšením pozvat všechny věrné i nevěrné fanoušky strakonické kapely MaMuMa na křtiny druhého CD tohoto hanky-panky bandu. Ceremoniál proběhne v sobotu 19.2. v Habeš clubu ve Strakonicích a kromě šťastných rodičů zahrají i táborská zoopunková legenda PESHATA a milevští zvrácení pop-rock-folkaři TICHO DE PRE CUPÉ BAND.

bandzone.cz/mamuma
bandzone.cz/peshata
bandzone.cz/tichodeprecupeband

Doplněno: Videozáznam ze křtu

(zobrazeno 66)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top