Povánoční taškařice Vasil no.9

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA:  http://www.vasil.ceskyrock.cz/soutez.php

Věhlasná akce, která se již pomalu, ale jistě, blíží ke kulatému jubilejnímu ročníku. Vasil, to je posváteční rozptýlení a setkání se s přáteli před koncem roku. Letos s kapelami Potrubí (ČB), GooS (Volyně), Ticho de Pre Cupé Band (Milevsko) a MaMuMa (Strakonice). Pokud plánujete vyrazit, vemte si na čtvrtek rozhodně dovolenou!

KDY: středa 29. prosince od 20hod
KDE: Zálesí, hospoda U Puškyna

ZA KOLIK: 90Kč

GOOS
Neuvěřitelné se stalo skutečným, po dlouhém přemlouvání a skoro po půlroční pouze GOOS vystoupí a Vy si můžete užít hity jako Why, Follow Me etc.

Skupinu založili v roce 1999 tři (tenkrát ještě) mladíci: ZVD, Lang a Pelech. Název GOOS se zrodil v hlavě Berrze (Marná Snaha) po tom, co byl očitým svědkem jejího prvního vystoupení, tehdy ještě pod názvem “za litr bechera”. GOOS je zkratkou slovního spojení Grunge out of Seattle, které výstižně charakterizuje hudební zaměření kapely.
http://bandzone.cz/goos

TICHO de PRE CUPÉ BAND
Kapela Ticho de Pre Cupé BAND spadající do škatulky zvrácený pop funguje od roku 2003. Nově dotočené dvojalbum „Cirkus“ (v pořadí již čtvrté) bude představeno na Zálesí.

Kapela Ticho de Pre Cupé BAND spadající do škatulky zvrácený pop funguje od roku 2003. Nyní tedy pracuje na řádném splnění plánu druhé pětiletky. Odježděno má na dvě stovky koncertů po celé České republice se stálicemi naší hudební scény, ať již na větších festivalech, či klubech různých velikostí.
www.ticho.net

POTRUBÍ
Skvělá českobudějovická kapela, která Vás roztančí songem Lehce tančím.

Skupina Potrubí je z Českých Budějovic a od roku 1996 hraje svou muziku na vlastní, výhradně české texty. Členům uskupení je od 26 do 31 let a jsou to: kapelník, autor hudby a většiny textů Aleš Krieg (doprovodná kytara, sólový zpěv), autor hudby k některým písním Jan Bobr Sládek (sólová kytara), spoluautor hudby Michal Voldřich (basová kytara, doprovodný zpěv) a Jan Kubeš (bicí a doprovodný zpěv).
http://www.potrubi.net/

MAMUMA
Kromě toho, že Mamuma na Vasilu oslaví své osmé narozeniny, tak zde představí i písničky z nové desky, která byla nahrávaná na podzim.
http://www.mamuma.cz/

(zobrazeno 54)

Comments (2)

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Scroll to top